Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

Chiny Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Cześć, Hanhan, mój drogi przyjacielu! Bądź w kontakcie z tobą przez WhatsApp.

—— Ricky Naidoo

Cześć, Droga Alysa, wyglądasz jak wysoka i urocza dziewczyna. Dziękuję za twoje katalogi, wkrótce odpowiem.

—— Bhavin Gandhi

Droga Emily, jesteś słodką dziewczyną. Pozostajemy w kontakcie.

—— Roy Quemada

Droga Shirley, dziękuję za twojego pacjenta. Niedługo wrócę.

—— Sam

Drogi Szymonie, próbka jest odbierana. Wykryję to jak najszybciej.

—— JACK LORSHBOUGH

Drogi Albercie, dobra robota, możemy być dobrym partnerem.

—— larry timmons

Im Online Czat teraz

Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd
Szlifierka o wysokiej precyzji Pusty wirnik orbitalny Laboratorium testowe HANJIU Konferencja HANJIU Witamy w HANJIU HANJIU ciągle się rozwija

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Hanjiu Hydraulic
Ilość pracowników : >100以上
Coroczne wyprzedaże : 6000000-7000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 50% - 60%
„Najpierw jakość” „Najpierw kredyt”

HANJIU działa na rynku hydraulicznym od początku XXI wieku. Ma prawie 20-letnią historię i zawsze przestrzegał zasad „najpierw jakość”, „najpierw kredyt” i „zero reklamacji” i stał się nowym liderem w branży hydraulicznej. Hanjiu kładzie nacisk na dobre produkty, dobrą obsługę i zapewnia klientom lepsze, bardziej kompleksowe produkty hydrauliczne i stale ciężko pracuje.

Na początku zakładania fabryki działalność przemysłowa rozpoczęła się od wczesnego OEM, aw perspektywie średnioterminowej OEM i ODM jako główna oś modernizacji przemysłowej zaczęły ostatnio rozwijać własną markę „HANJIU”.

Teraz mamy 4 główne obszary działalności:

Silnik hydrauliczny
Hydrauliczny układ kierowniczy
Hydrauliczna pompa zębata
Zawór sterujący kierunkowy


Działalność krajowa firmy stanowi 30%, a 70% działalności eksportuje za granicę. Nasze obecne gałęzie usług obejmują rolnictwo, leśnictwo, rybołówstwo, żeglarstwo, budownictwo, inżynierię sanitarną, przemysł lekki, górnictwo, transport itp., A także nawiązaliśmy głęboką współpracę i przyjaźń z klientami z Europy, Azji, obu Ameryk, Afryki , Australii i innych krajów i regionów.

Hanjiu obsługuje znanych na całym świecie uczestników hydraulicznych systemów płynów za pomocą produktów hydraulicznych.

Hanjiu dostosowuje i projektuje produkty dla różnych rodzajów firm: odsprzedawcy hydrauliczni, dystrybutorzy hydrauliczni, producenci maszyn hydraulicznych, szkolenia hydrauliczne, badania technologiczne płynów hydraulicznych, naprawy hydrauliczne, producenci płynów, rozwiązania w zakresie układów hydraulicznych, rozwiązania w zakresie płynów itp.


Hanjiu nalega na „poszukiwanie nowych produktów ze starego rynku i pozyskiwanie nowych klientów ze starego rynku”. Koncentrujemy się na obsłudze przemysłu hydraulicznego i jesteśmy solidni i stale rozwijamy się krok po kroku. W 2009 r. Wzrosła globalna świadomość ochrony środowiska. W odpowiedzi na rządową politykę ochrony środowiska, nasza firma aktywnie reaguje na oszczędzanie energii i redukcję emisji w dziale ochrony środowiska i dokłada wszelkich starań, aby chronić środowisko globalne.

Nie ma wiecznych zwycięzców i wiecznych przegranych. Nadchodzi burza i nasz krok nigdy się nie kończy. Zawsze nalegamy, aby postępować właściwie i postępować właściwie. Zaczynamy od najdrobniejszych rzeczy i ciężko pracujemy. Ostrożnie traktuj każdy aspekt produkcji i zarządzania. W przyszłości będziemy ciężko pracować, aby zapewnić bardziej wydajne i bardziej profesjonalne produkty, aby sprostać potrzebom rynku, uczynić „Made in China” i pozwolić, aby „Made in Hanjiu” stało się idealnym symbolem dla sektora hydraulicznego.

SHIJIAZHUANG HANJIU TECHNOLOGY CO., LTD.

Pan Han (CEO)

E-mail: manager@sjzhjsm.com

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

Tel: 86-311-68123061

Faks: 86-010-80115555-568844

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)